5 kolejka - wygrana z Unią Nowa Sarzyna

W dniu dzisiejszym graliśmy mecz z Unią Nowa Sarzyna. Wiele oczekiwali kibice od naszych chłopców po wspaniałym niedzielnym meczu z JKS Jarosław. Jak można było jednak przypuszczać niedzielny mecz był "w nogach" naszych zawodników i to było widać szczególnie w drugiej połowie spotkania. O ile pierwsze 20 minut spotkania to gra z wieloma kombinacyjnymi akcjami. Graliśmy swoje co szybko udokumentowaliśmy dwiema bramkami (Bartek Owsiak, Adrian Dziedzic). Sytuacji do podwyższenia mieliśmy naprawdę sporo jednak piłka nie mogła znaleźć drogi do bramki gości. Po około 20 minutach po prostu nasza drużyna stanęła

Przestaliśmy grać w piłkę co próbowali wykorzystać goście. Jedna z akcji niemal nie skończyła się bramką ale napastnik gości będąc w sytuacji sam na sam strzelił obok słupka. Druga połowa zdecydowanie słabsza ale i tu udaje nam się zdobyć bramkę strzał Oskara Lasek i prowadzimy 3-0

Drużyna gości z przebiegu spotkania zasłużyła na bramkę co tez uczyniła na 5 minut przed końcem spotkania. Szybka kontra i dogranie do zawodnika, który dopełnił formalności strzelając na pustą bramkę. Trzeba powiedzieć ze to My dzisiaj nie graliśmy swojej piłki niemniej jednak drużyna gości zasługuje na pochwały grając momentami przyjemną dla oka piłkę.

Dopisujemy kolejne trzy punkty i gramy dalej!!!

Wielu kibiców było troszkę zawiedzionych poziomem spotkania ale czasami przychodzi taki mecz gdzie brakuje sił i taki mecz potrafi wygrać tylko drużyna z charakterem!!! Brawo!!!  Teraz odpoczywamy po maratonie jaki mieliśmy od zeszłego tygodnia i regenerujemy siły na dzień 17.09.2018 w którym to w Przemyślu spotkamy się z liderem Orlikiem Przemyśl.

Skład : Konieczny Bartłomiej - Lasek Oskar, Pikuła Ksawier, Biały Przemysław, Kruk Wojciech , Płocica Wiktor, Kopczyński Maksymilian- Masinowić Błażej, Starzyk Dominik, Owsiak Bartek , Plebankiewicz Jakub - Derewecki Bartek, Dziedzic Adrian, Adrian Pakuła