Czuwaj Przemyśl pokonany !!!

W ramach 9 Kolejki ligi podkarpackiej w dniu dzisiejszym pokonujemy Czuwaj Przemyśl 5-2.

Strzelcy bramek: Bartek Owsiak - idealne podanie Dominika Starzyka i Bartuś sprytnym strzałem obok wychodzącego bramkarza gości umieszcza piłkę w bramce

2:0- Bartek Owsiak - ładne crossowe  podanie Przemka Białego i Bartuś ponownie oko w oko z bramkarzem gości pewnym strzałem umieszcza piłkę w siatce.

3:0- Rzut rożny, dośrodkowanie Bartka Owsiaka i pewnym mocnym strzałem Ksawier Pikuła strzela bramkę.

Druga połowa

4:0- Dośrodkowanie Bartka Owsiaka i Adrian Dziedzic z pierwszej piłki z półwoleja pewnym strzałem strzela bramkę.

4:1- Rzut rożny dla gości i na długim słupku napastnik gości głowa pewnie umieszcza piłkę w bramce

4:2- Nieporozumienie bramkarza z obroną i do pustej bramki strzela napastnik gości.

5:2- Pewny strzał z rzutu wolnego Bartka Dereweckiego

Graliśmy dzisiaj swoją piłkę tylko czasami wprowadzając chaos w naszej grze. Graliśmy pełnym składem i to było widać . Pierwsza połowa to zdecydowana przewaga Orzełka udokumentowana 3 bramkami. W drugiej połowie po indywidualnych błędach tracimy dwa gole. Nie pozwalamy jednak przeciwnikowi na wiele i podwyższamy wynik w ostatnich minutach meczu na 5-2.  Kolejny warsztat do pracy w treningach. Mecz obnażył błędy nad którymi trener już w tym tygodniu będzie pracował. W tą sobotę 06.10.2018 udajemy się do Narola gdzie zmierzymy się z outsiderem  ligowych rozgrywek , drużyną Roztocza.

Skład: Konieczny Bartłomiej - Łukasz Kałamarz, Biały Przemysław, Pikuła Ksawier, Nykiel Marcel, Płocica Wiktor, Kopczyński Maksymilian- Masinowić Błażej, Lasek Oskar, Starzyk Dominik, Owsiak Bartek ,Derewecki Bartek, Dziedzic Adrian, Kuba Krzanowski, Wojciech Kruk, Adrian Pakuła, Michał Sikora