Kolejne zwycięstwo !!! Orzełek liderem !!!

Dzisiaj pokonujemy na wyjeździe Roztocze Narol w stosunku 7-2

Pokonujemy pewnie Roztocze Narol . Pierwsze akcje jednak nie zapowiadały takiego pogromu bo już w 2 minucie spotkania goście wychodzą dwoma napastnikami sam na sam. Tylko błędna decyzja jednego z nich powoduje iż nie tracimy bramki.

Ostra reprymenda trenera i zaczynamy grać swoje . Pierwsza bramkę zdobywa nasz kapitan Bartek Owsiak po indywidualnej akcji i pewny strzał obok słupka.

Bramka na 2-0 to zasługa Kuby Krzanowskiego , którego idealnym podaniem w polu karny obsłużył Bartek Owsiak.

3-0 to rzut rożny dla nas piłka trafia przed pole karne gdzie stoi Ksawier Pikuła i pewnym mocnym płaskim strzałem umieszcza piłkę w siatce obok słupka

4-0 Bartek Derwecki po podaniu Ksawiera Pikuła mocny strzał mimo asysty obrońcy gości i piłka wędruje w górnym rogu bramki gości.

5-0 Bramka Błażeja Masinowicia po pięknym zagraniu Adriana Dziedzica z lewej strony a Błażej uderzeniem głową celuje pod poprzeczkę

5-1- debiut w bramce Michała Sikory i błąd w złapaniu piłki podanej przez naszego obrońcę. Rzut wolny na 1 metrze. Goście zdobywają swoją pierwszą bramkę w tym meczu.

5-2 ponowny błąd Bramkarza , podanie do napastnika gości, który ma pusta bramkę przed sobą i zdobywa drugiego gola

Gramy dalej!!! Michał kolejny mecz rozgrywa i zdobywa doświadczenie, które zaprocentuje na pewno w przyszłości. Misiek nic się nie stało!!!

6-2 to akcja chłopaków z rocznika 2008 Ksawier Pikuła przesunięty wcześniej przez trenera do pomocy zagrywa na długi słupek do Przemka Białego a ten wślizgiem zdobywa bramkę.

7-2 Ponownie idealne podanie Ksawiera Pikuła tym razem do Bartka Dereweckeigo, który pewnym strzałem z pierwszej piłki umieszcza futbolówkę w bramce.

Reasumując dobry mecz w wykonaniu naszych chłopaków. Dzisiaj okazję mieli zagrać wszyscy chłopcy i każdy zdobył kolejne doświadczenie. Gramy dalej i mocno trenujemy.

13-10-2018 gramy u siebie z JKS Jarosław

Skład: Konieczny Bartłomiej - Biały Przemysław, Pikuła Ksawier,  Płocica Wiktor, Kopczyński Maksymilian- Masinowić Błażej,  Starzyk Dominik, Owsiak Bartek ,Derewecki Bartek, Dziedzic Adrian, Kuba Krzanowski, Wojciech Kruk,  Michał Sikora , Jakub Plebankiewicz.