"Leżajsk Cup"- Informacje

wg informacji od trenera wyjazd będzie busem 17- osobowym.

Powołania trener poda jak zwykle poprzez FB lub sms-em. Już jednak wiemy iż pojedziemy na ten turniej bardzo mocno osłabieni.

Według informacji na dzień dzisiejszy brakować będzie kilku podstawowych zawodników (Obóz piłkarski, Prywatne wyjazdy). Nie ma jednak co załamywać rak i podjąć rękawicę. Jest to niewątpliwie szansa dla tych zawodników , którzy czekali na powołania a do tej pory nie mieli za wiele okazji uczestniczyć w turniejach. Miejmy nadzieje iż powołani zawodnicy staną na wysokości zadania i wzniosą się na wyżyny swoich możliwości i powalczymy.

Z podobną sytuacją mieliśmy do czynienia dwa lata temu. Sobota jakże udany turniej na Wiśle Kraków (2 miejsce) by w niedzielę zając bardzo okrojonym składem 3 miejsce w Leżajsku !!!

Dla przypomnienia tak wyglądały nasze dotychczasowe turnieje w Leżajsku;

2016 rok - 3 miejsce

2017 rok - 2 miejsce

Cały czas przypominamy bo nie piszemy o tym za często, iż 50 % naszej kadry turniejowej (udział w turniejach do dnia dzisiejszego)  stanowią chłopcy z rocznika 2008 !!!  W tym 3 bardzo często w wyjściowej "5"

Miejmy nadzieję iż do soboty nikt się nie rozchoruje i wszyscy powołani zawodnicy pojawią się w Leżajsku.

Oto nasi rywale w dniu 24.02.2018

Sparta Leżajsk - 2 zespoły

Stal Rzeszów

Orlik Przemyśl

Perfect Przeworsk

Sokół Sieniawa

Czarni Oleszyce

AP Sanok

Unia Nowa Sarzyna

W tym roku graliśmy już na hali z większością  tych drużyn ( oprócz Stal Rzeszów,  Unia Nowa Sarzyna) pozostali to starzy dobrzy znajomi.

10 Drużyn- turniej bardzo długo potrwa  (16.30 planowane zakończenie) więc proszę o zaopatrzenie chłopaków w odpowiednią ilość kalorii oraz napoje (niegazowane).

Liczymy na doping niezawodnych jak zwykle rodziców - Pamiętacie poprzedni rok ?

Do boju Orzełek !!!