Liga podkarpacka 2017/2018 runda jesienna - podsumowanie

Nadszedł czas podsumowań.

Trafiliśmy w tym roku na bardzo mocnych przeciwników co bardzo często podczas rozmów na turniejach podkreślają rodzice z każdego klubu. Liga jest taka iż każdy z każdym może wygrać co niejednokrotnie się działo. To tylko cieszy bo jak uczyć się to tylko od lepszych, grając z nimi.

Niech nie myli nikogo tabela, bo wystarczył jeden turniej w którym coś nie wyszło i zaraz robił się dystans 20 punktów pomiędzy drużynami.

6 rozegranych turniejów , 30 meczy to pokazało na pewno niezły warsztat dla trenerów każdej z drużyn co poprawić co udoskonalić aby drużyna grała lepiej. Brawo dla naszych Orzełków, którzy bardzo dzielnie stawiali czoła w każdym meczu drużynom przeciwnym. W większości przegranych spotkań różnica naprawdę była niewielka. Bardzo często traciliśmy bramki po dość niefrasobliwych błędach własnych wyręczając tym samym drużyny przeciwne. Często również brakowało tej "truskawki" na torcie :)

Ktoś kiedyś powiedział że piłka uczy pokory- miał rację.

Tabela po 30 kolejkach przedstawia się następująco:

Bramki dla Orzełka w rundzie jesiennej strzelali:

Bartek Owsiak - 2

Dominik Starzyk- 2

Oskar Lasek- 1

Marcel Nykiel- 1

Mateusz Surmiak-2

Kuba Krzanowski- 2

Daniel Jurkiewicz- 3

Ksawier Pikuła- 3

Przemysław Biały-1

Zawodnicy którzy dzielnie walczyli w rundzie jesiennej sezonu 2017/2018

Bramkarze- Bartek Konieczny, Jakub Plebankiewicz

Obrońcy- Oskar Lasek, Łukasz Superson, Ksawier Pikuła, Przemysław Biały, Łukasz Kałamarz.

Pomocnicy/Napastnicy- Maksymilian Kopczyński, Marcel Nykiel, Daniel Jurkiewicz, Mateusz Surmiak, Kuba Krzanowski, Bartek Owsiak, Bartek Derewecki. Bartłomiej Horodecki.

Całkiem inną sprawą w tych rozgrywkach jest delikatnie mówiąc dość słaba postawa niektórych sędziów. Kto był ten widział i nie ma sensu przytaczać tu przykładów.

Na wiosnę gramy rundę rewanżową. Wiosna będzie nasza !!!

Serdeczne podziękowania dla rodziców za obecność na turniejach !!!.

Pamiętajcie to WY jesteście największym sponsorem dzieciaków. DZIĘKUJEMY !!!!

Teraz "wchodzimy" na halę i tam będziemy trenować oraz rozgrywać turnieje w sezonie zimowym

Z piłkarskim pozdrowieniem