Pewne zwycięstwo w 12 kolejce

Dzisiaj pewnie wygrywamy z Unia Nowa Sarzyna 9-0 !!!

Przeciwnik nie postawił dzisiaj trudnych warunków naszym Orzełkom.

Graliśmy pewnie , swoja piłkę, wiele składnych ładnych akcji. Pełni zmobilizowani w pamięci mieliśmy mecz z Unią w Przeworsku gdzie po trudnym meczy wygraliśmy 3-1. Zagraliśmy bez spięcia i strachu jak to miało miejsce w meczu z JKS.

Efektem takiej postawy był grad goli i pełen pogrom drużyny Unia Nowa Sarzyna.

Bramki dla naszej drużyny strzelali:

Bartek Owsiak - 3- szczególnej urody bramka nr 3 naszego napastnika , atomowy strzał z około 15 metrów z pierwszej piłki z narożnika pola karnego, piłka ląduje w okienku bramki gospodarzy.

Ksawier Pikuła -2- dwukrotnie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego najprzytomniej zachowuje się w polu karnym gospodarzy i umieszcza piłkę mocnym strzałem w bramce

Bartek Derewecki- 1- dobitka strzału Marcela Nykiel (poprzeczka)- strzał głową

Maks Kopczyński - 1- ładne podanie Dominika Starzyka i w sytuacji sam na sam pewnie umieszcza piłke w długim rogu bramki.

Oskar lasek - 1 - strzał z około 20 metrów i bramkarz po rękach i piłka wpada do bramki.

Samobójcza -1

Skład: Konieczny Bartłomiej - Biały Przemysław, Pikuła Ksawier, Płocica Wiktor, Kopczyński Maksymilian- Masinowić Błażej, Starzyk Dominik, Lasek Oskar, Owsiak Bartek ,Derewecki Bartek, Dziedzic Adrian, Kuba Krzanowski, Wojciech Kruk, Łukasz Kałamarz , Jakub Plebankiewicz, Pakuła Adrian.

W czwartek Gramy z Orlikiem Przemyśl o godzinie 16.00. Stadion ul. Budowlanych