Przegrana w 5 koljece

Przegrywamy z UKS 6 jasło 0-4

Wynik kompletnie nie odzwierciedla tego co działo się na boisku. Wreszcie chłopcy grali swoje. Dużo walki wiele składnych akcji. Niestety brak kilku zawodników sprawił iż indywidualne błędy sprawiły że tracimy 4 bramki. Ci którzy byli i oglądali mecz raczej potwierdzą ta opinię.

Gdybyśmy wykorzystali stworzone sytuacje w pierwszej połowie mecz zakończył by się raczej wynikiem korzystnym dla nas.

Jest ogromny niedosyt bo przeciwnik niczym szczególnym się nie wykazał. To my podarowaliśmy mu 3 pierwsze bramki strzelając sobie sami gole (Błędy Wiktora i Bartka). No ale taka jest piłka bramki padają z reguły po indywidualnych błędach.

Chłopcy grają tak jak umieją najlepiej , na ta porę nie stać nas na więcej.  Żal tylko takich meczów gdzie naprawdę nie byliśmy drużyną gorszą

Gramy dalej i we wtorek już kolejny mecz w Ropczycach z miejscowym Soccerem.