Resovia Winter cup za nami !!!

17.12.2017 graliśmy na  dobrze nam znanej hali w Kielnarowej. Rozegraliśmy mecze z ;

AP Sanok-   pierwsze 7 minut gry bardzo dobre, następnie gwałtowny spadek koncentracji i po indywidualnych błędach przegrywamy 2-0

Resovia Rzeszów Czerwoni- wygrana 2-1 po dość wyrównanym meczu. Zdobywamy zwycięską bramkę w ostatniej sekundzie meczu !

Sokół Sokołów Młp. - remis 1-1 dość pechowy

Pogoń Staszów- przegrywamy 1-0 . Przeciwnik wyraźnie lepszy. U nas brak strzałów i brak bramek.

Ziomki Rzeszów- gramy wreszcie swoje , szkoda ze ostatni mecz w grupie. Wygrywamy 2-0

O miejsca 7-8 gramy z Resovią Rzeszów Biali- po zaciętym i naprawdę na stojącym wysokim poziomie widowisku przegrywamy 3-2. Trzeba zaznaczyć że w tym meczu wreszcie zagraliśmy agresywnie z duża ilością strzałów.

Indywidualne błędy w kryciu, błąd w ustawieniu i przegrywamy.

Klasyfikacja końcowa
1. Spec Stal Łańcut
2. AP Wesoła
3. Resovia Czerwoni
4. Pogoń Staszów
5. AP Sanok
6. Tęcza Bełżyce
7. Resovia Biali
8. Orzełek Przeworsk
9. Ziomki Rzeszów
10. Czuwaj Przemyśl
11. AP Sokół Sokołów
12. Ikar Głogów

Przykre że tylko 8 miejsce  , naszą drużynę stać na więcej, wiemy o tym i mocno kibicujemy !!! Jesteśmy przekonany iż w następnych turniejach będzie lepiej. Do boju Orzełek !!.Niechaj wraca wielka forma !!! Kolejny turniej 28.01.2018 w Przeworsku .

Trzeba pogratulować kolegom ze Stali Łańcut . Praca i treningi robią swoje. gratulujemy !!!

Kiedyś może i Orzełek będzie tam gdzie Wy dzisiaj. Już cieszymy się na spotkanie pomiędzy naszymi drużynami 28.01.2018 podczas turnieju w Przeworsku.