Śnieżka CUP za nami !!!!!!!!

Nasza drużyna rozegrała 7 spotkań . W grupie rządziliśmy i dzieliliśmy, po dość pechowym remisie 1-1 z Soccerem Ropczyce (bramka stracona w ostatniej sekundzie spotkania)  wygrywamy zdecydowanie 3 pozostałe mecze grupowe 6-1 z Siarką Tarnobrzeg, 3-1 z unia Tarnów, i 2-1 z Team Przecław.

W ćwierćfinale chyba troszkę rozluźnienia bo porażka z późniejszym, triumfatorem całego turnieju  drużyną PN Mielec 5-0 była zdecydowanie za wysoka. Pierwsze minuty i było 2-0. Dopiero w drugiej połowie zaczynamy grać swoje efektem czego rzut karny , niestety strzał  wędruje na słupku.

Drużyna PN Mielec była w tym meczu za silna, ale przy odrobinie koncentracji i podtrzymaniu poziomu z rozgrywek w tabeli moglibyśmy powalczyć. Tak to już w turniejach  jest że zawsze musi przyjść ten jeden mecz słabszy i właśnie padło na ćwierćfinał. Drużyna PN Mielec też od początku grała nierówno (drugie miejsce w swojej tabeli).

O miejsca 5-6 gramy z Bardomed Krosno- wraca charakter drużyny i wola walki, wygrywamy 2-1 kontrolując spokojnie całe spotkanie.

O miejsce 5 spotkaliśmy   się ponownie z Soccer Ropczyce i po pierwszej połowie prowadzimy 1-0 . Niestety to drużyna z Ropczyc zachowała więcej sił i zasłużenie wygrała 2-1.

Miejsce 6 na 20 drużyn zatem jest naprawdę wielkim osiągnięciem biorąc pod uwagę   jakie ośrodki piłkarskie brały udział w turnieju.

Brawa dla chłopców i trenera!!!!!

Jako przykład bardzo mocnego poziomu rozgrywek  można podać np. remis 2:2 drużyny JKS z Igloopolem Dębica II w rozgrywkach grupowych, czy tez remis  PN Mielec - DAP Dębica 0:0

Poziom rozgrywek bardzo wysoki , chciałby się częściej uczestniczyć w tego typu turniejach. Sam turniej organizacyjnie przygotowany naprawdę bardzo dobrze.