Trzecia kolejka za nami . Ale Express !!!

ZWYCIĘSKA PASSA TRWA !!!

W expresowym tempie ruszyły rozgrywki ligowe w podkarpackiej lidze młodzika młodszego. Ledwo opadły emocje po wtorkowym spotkaniu z Czuwajem Przemyśl a już dzisiaj nasi bohaterowie stawali w szranki z kolejnym przeciwnikiem drużyną Roztocza Narol. Przeciwnik z którym pierwszy raz w historii naszej drużynie przyszło się zmierzyć w piątkowe popołudnie na Stadionie Orła Przeworsk. Do drużyny po kontuzji wraca nasz etatowy bramkarz Bartek Konieczny oraz nasz lis pola karnego Marcel Nykiel- drużyna prawie w komplecie, nadal czekamy na naszego "Turbo Kubusika" Kubę Krzanowskiego. Miejmy nadzieję ze do spotkania w dniu 08.09.2018 w Jarosławiu z miejscowym JKS przystąpimy już w pełnym składzie. Już po 5 minutach gry zaznaczyła się przewaga naszej drużyny. Pierwszą bramkę zdobywa Bartek Owsiak w znany sobie sposób, rajdem lewą storna boiska i pewnym strzałem w krótki róg. Bramkę na 2-0 zdobywa pięknym strzałem lewa nogą w samo okienko bramki Dominik Starzyk. Eh ta lewa noga co za moc !!! Goście nie za bardzo wiedzieli jak się dobrać do skóry naszej drużynie. Orzełek nie zwalniał tempa i bramkę na 3-0 zdobywa  pewnym mocnym strzałem  z około 10 metrów w prawy dolny róg  bramki gości Błażej Masinowić. Na przerwę schodzimy z wynikiem 3-0. Drugą połowę zaczynamy ponowni od mocnego pressingu . Bramkę na 4-0 zdobywa głowa Maks Kopczyński, dobitka strzału Bartka Owsiaka. Goście próbowali gry z kontry i raz prawie im się to udało , zaskoczyli obronę naszej drużyny lecz napastnik gości będąc w sytuacji sam na sam strzela w słupek bramki strzeżonej przez Bartka Koniecznego. To była w zasadzie jedna sytuacja gości. Dość długo szukał swojego gola nasz stoper Ksawier Pikuła. Ta sztuka udała się około 10 minuty 2 połowy. Rzut rożny i dośrodkowanie Marcela Nykiel, pewny strzał głową Ksawiera  i mamy 5-0. Bramkę na 6-0  strzela kąśliwym strzałem Maks Kopczyński tuż przy słupku. 7-0 to zasługa Adriana Dziedzica , który mocnym strzałem zaskoczył bramkarza gości.

No cóż dzisiaj zobaczyliśmy kilka naprawdę bardzo ładnych akcji w wykonaniu naszych chłopców. Niestety fatalny stan murawy nie pozwolił na wiele składnych akcji stąd niektóre  wydawały się szarpane. Mamy nadzieje iż chociaż jedno spotkanie rozgrywane u siebie będzie nam dane rozgrywać na boisku głównym i tutaj ukłony do zarządców Stadionu.

Skład : Konieczny Bartłomiej - Lasek Oskar, Pikuła Ksawier, Biały Przemysław, Kałamarz Łukasz, Kruk Wojciech , Płocica Wiktor, Kopczyński Maksymilian- Masinowić Błażej, Starzyk Dominik, Owsiak Bartek ,  Plebankiewicz Jakub - Derewecki Bartek, Dziedzic Adrian

BRAWO CHŁOPCY . DOPÓKI WALCZYCIE JESTEŚCIE ZWYCIĘŻCAMI !!!