Wygrana na zakończenie rundy jesiennej.

Kończymy rozgrywki w lidze podkarpackiej rundy jesiennej pewnym zwycięstwem 4-1 nad drużyną Sparty Leżajsk.

Bramki dla naszego zespołu zdobywali:

Bartek Owsiak- indywidualna akcja i strzał pod poprzeczkę z około 15 metrów.

Dominik Starzyk - Strzał z około 12 metrów po rykoszecie głowa obrońcy gospodarzy.

Ksawier Pikuła- pewny strzał z rzutu wolnego z około 20 metrów. Piłka ląduje w bramce przy słupku.

Dominik Starzyk - płaski strzał z około 18 metrów , piłka ląduje w bramce tuż przy słupku.

Wynik mógł być znacznie wyższy- strzały Maksa Kopczyńskiego lądowały na poprzeczce lub minimalnie obok słupka.

Gra w dniu dzisiejszym była bardzo czysta (tylko jeden faul) . Mecz chwilami nudny. Grę prowadziła tylko drużyna Orzełka Przeworsk. Gospodarze starali się jedynie przeszkadzać w grze. Rozmiary zwycięstwa powinny być wyższe ale to raczej zasługa ospale grających naszych chłopaków. Mieliśmy świadomość iż pewne 3 miejsce w tabeli ani minuty w rozgrywkach niezagrożone stąd pewnie "wakacyjna" forma w dniu dzisiejszym. No ale jesteśmy w pełni uznania dla naszych chłopców. Zwycięstwo jest zwycięstwem i było bardzo pewne i przekonywujące.

Skład: Konieczny Bartłomiej - Biały Przemysław, Pikuła Ksawier, Płocica Wiktor, Kopczyński Maksymilian- Masinowić Błażej, Starzyk Dominik,Owsiak Bartek , Dziedzic Adrian, Kuba Krzanowski, Wojciech Kruk, Jakub Plebankiewicz,Nykiel Marcel, Pakuła Adrian.

Awansujemy z 3 miejsca wraz z Czuwajem Przemyśl do drugiej ligi Podkarpackiej młodzika młodszego.

Tam już czekają na nas- Resovia Rzeszów, Soccer Ropczyce, Beniaminek Krosno, UKS 6 Jasło, Siarka Tarnobrzeg i Igloopol Dębica. Zapowiada się bardzo ciekawa runda wiosenna.

Walczymy !!!

W pamięci z rundy jesiennej pozostaną na pewno w szczególności mecze z JKS Jarosław (1-1) oraz dwukrotnie z Czuwajem Przemyśl (5-1) (5-2)

Strzelcy Bramek dla Orzełka w rundzie jesiennej:

Bartek Owsiak- 12 bramek

Ksawier Pikuła - 11 bramek

Adrian Dziedzic - 9 bramek

Bartek Derewecki- 6 bramek

Dominik Starzyk, Maks Kopczyński - 4 bramki

Oskar Lasek, Błażej Masinowić, - 3 bramki

Marcel Nykiel, Kuba Krzanowskil- 2 bramki

Wiktor Płocica, Przemek Biały- 1 bramka

Zdobywamy 58 bramek, tracimy 19. Uzbieraliśmy 31 pkt. Do drugiego miejsca tracimy 4 pkt do pierwszego 5 pkt.