Bramki strzelali:

Maksymilian Kpoczyński

Dominik Starzyk

Skład: Konieczny Bartłomiej - Biały Przemysław, Pikuła Ksawier, Płocica Wiktor, Kopczyński Maksymilian- Masinowić Błażej, Starzyk Dominik, Owsiak Bartek ,Tobiasz Superson, Lasek Oskar, Dziedzic Adrian, Kuba Krzanowski, Pakuła Adrian, Dererwecki Bartek

Przed meczem byliśmy pełni obaw o wynik. Igloopol to zwyciężca obecnej edycji pucharu Tymbarku w eliminacjach województwa podkarpackiego i to oni właśnie w dniu 02.05.2019 będą reprezentować podkarpacie w rozgrywkach w Warszawie w kategorii U 12. Znaliśmy również wyniki naszego rywala z poprzedniej rundy i tylko 2 punkty dzieliły ich do awansu do 1 ligi. Drużyna jako SMS perfekcyjnie zorganizowana do rozgrywek. Grająca bardzo dobrą ładną dla oka piłkę. Niestety dla nich nasi chłopcy podeszli do meczu bardzo skoncentrowani i od pierwszej minuty nie pozwalali przeciwnikiowi na wiele. Dużo walki o każdy cm boiska . W pierwszych 10 minutach Igloopol miał dwie stuprocentowe sytuacje , które wybronił nasz bramkarz. Po jednej z akcji tracimy gola na 0-1. Nie załamuje to naszych piłkarzy i w drugiej połowie doprowadzamy do wyrównania.Strzelcem bramki Max Kopczyński idealne podanie od Bartka Owsiaka i w sytuacji sam na sam umieszcza piłke w bramce. Bramka na 2-1 to dośrodkowanie z rzutu wolnego Bartka Owsiaka (faul właśnie na nim) i strzałem głową Dominik Starzyk umieszcza piłke w bramce. Wiele sił kosztował nas ten mecz co widać było po chłopcach, koniec meczu i ostatkami sił schodzą nasi waleczni piłkarze z boiska. Mamy pierwsze 3 punkty!!!

Na koniec dość irytująca sytuacja, otóż dowiadujemy się iż pan prezes podjął decyzję o tym iż nasza drużyna ma dograć tylko tą rundę i zakończyć przygodę w szkółce Orzełek.

Niniejszym żądamy natychmiastowego sprostowania na piśmie od pana prezesa deklaracji co do naszego rocznika. Zakulisowe rozmowy o nas bez nas nie mają prawa mieć miejsca !!! Jeżeli to tylko plotki to prosimy o sprostowanie.

Sukces ma wielu ojców. Porażka jest sierotą.

Pracujemy nadal , mocno ćwiczymy i walczymy !!!. Kolejny mecz już 23.04.2019 w Przemyślu z Czuwajem.