Pierwszy mecz ligi podkarpackiej młodzika młodszego za nami !

Orzełek Przeworsk- SMS Jarosław - 7:0

Skład : Konieczny Bartłomiej  - Lasek Oskar, Pikuła Ksawier,  Biały Przemysław, Kalamarz Łukasz, Kruk Wojciech , Płocica Wiktor, Kopczyński Maksymilian- Masinowić Błażej, Starzyk Dominik, Owsiak Bartek , Krzanowski Jakub, Plebankiewicz Jakub - Derewecki Bartek, Dziedzic Adrian

Pierwszy mecz za nami. Sparingi przed liga nie napawały optymizmem  Chłopcy do meczy z SMS Jarosław przystąpili bardzo skoncentrowani i  zagrali bardzo ambitnie . Pierwsza bramka pada dość szybko po strzale Bartka Owsiaka . Na 2-0 podwyższa ładnym strzałem z dość dużej odległości Maks Kopczyński. Bramka na 3-0 to zasługa Ksawiera Pikuła, który z rzutu wolnego ładnym strzałem umieszcza piłkę w siatce bramki przeciwnika. 4-0 Strzał Dominika Starzyka . Na 5-0 podwyższa strzałem głową Ksawier Pikuła po pięknym dośrodkowaniu Maksa Kopczyńskiego 6-0 to zasługa Błażeja Masinowica po ładnym silnym, płaskim strzale z dystansu . Ostatnia bramkę zdobywa Wiktor Płcica po dośrodkowaniu Bartka Owsiaka.

Reasumując - dobry mecz , dużo walki, przeciwnik nie zaskoczył niczym wielkim oddał jeden strzał na naszą bramkę.

Już jutro gramy mecz na wyjeździe z przemyskim Czuwajem. My już teraz zapraszamy serdecznie na mecz 01.09.2018 godzina 11.00 - Gramy z Roztoczem Narol- Stadion Orła Przeworsk ul. Budowlanych.