Przegrywamy ze Stalą Rzeszów

Przegrywamy z reprezentacją podkarpacia Rocznik 2007 - 1-8 :)

Tak Tak, W składzie Stali znajduje się wielu zawodników wyróżniających się w swoich wcześniejszych klubach, oraz kliku z kadry podkarpacia.

Z kim graliśmy  wiedzieliśmy doskonale.

Stal Rzeszów nie będzie miała sobie równych nie tyko w tej lidze ale też i w pierwszej.  Zależy oczywiście jakim składem będzie dalej grała w rozgrywkach. Jeżeli takim jak w naszym meczu (przynajmniej wyjściowa 9) to raczej strzelenie jej bramki przez przeciwnika będzie wielkim trudem. Graliśmy tak jak umiemy ,szkoda że sił wystarczyło tylko do 50 minuty (wówczas widniał wynik 4-1) w ciągu 5 minut tracimy 4 bramki i wynik końcowy jest taki a nie inny. Jeszcze układ meczów był bardzo niewygodny , graliśmy trzeci mecz w ciągu 6 dni ! W tym dwa wyjazdowe. Szacunek dla naszych zawodników. !!!

Dodajmy do tego sztuczne boisko, które w ogóle nie "czujemy" Nie jest to oczywiście usprawiedliwienie tak wysokiej porażki, niemniej jednak brawa za podjęcie rękawicy. W meczu jednak z tak bardzo silnym przeciwnikiem takie detale mają też znaczenie. Przynajmniej dla naszej drużyny.

My przyjechaliśmy w 12 zawodników - Stal miała ich 18. Zabrakło sił na lepszy wynik. I tak dzielnie walczyliśmy . Kto wie jak potoczyłaby się pierwsza połowa  gdyby Adrian strzelił w idealnej sytuacji czy Marcel podał szybciej w drugiej sytuacji do Adriana. Te sytuacje były przy wyniku 0-0. Bramki w pierwszej połowie straciliśmy w 25 i 30 minucie. Druga połowa to próba walki . Zdobywamy bramkę honorową. W drugiej połowie miał okazję jeszcze Ksawier , huknął mocno z pierwszej piłki po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, minimalnie obok słupka.

Należy dodać iż w tym meczu świetnie w bramce w drugiej połowie spisywał się Hubert Chlasta. Tym razem Hubert pokazał na co naprawdę go stać.

No cóż my ten mecz mamy już za sobą , niech teraz inni się martwią , którzy będą grać ze Stalą o ile oczywiście skład Stali będzie nadal podobny (brakowało 3 graczy z podstawowej 18  w meczu z nami , uzupełniono o zawodników z grupy B)

Stali życzymy zwycięstw i godnego reprezentowania naszego województwa w rozgrywkach ogólnopolskich.

Teraz nareszcie tydzień bez meczu, trenujemy i przygotowujemy się do równie trudnego pojedynku z Ekoball Stal Sanok, ten mecz już w sobotę na naszym stadionie o godzinie 11.00

Skład w dzisiejszym meczu

Skład:Orzeł: B. Konieczny, H. Chlasta, P. Biały, R. Piątek, K.Pikuła, F. Gołębiowski, B. Owsiak, A.Dziedzic, J. Krzanowski, M. Nykiel,  J. Plebankiewicz, D. Starzyk

TRENINGI W PONIEDZIAŁEK , SRODĘ I PIĄEK O GODZINIE 16.00 !!!!!!!!!!!!!

WSZYSCY NA TRENING !!! DO BOJU ORZEŁ !!!