Wygrana w 11 kolejce!

Wygrywamy z Czuwajem Przemyśl 5-2 !

Sprawdziły się opisy z meczu w Czuwaju iż tam rozegraliśmy jeden z najsłabszych swoich meczów.

Tym razem bez braków kadrowych w pełnym składzie przystępujemy w pełni skoncentrowani do meczu. Efektem dobrej gry są trzy bramki już po 10 minutach gry. Strzelcami kolejno - Oskar Lasek. Adrian Dziedzic, Błażej Masinowić.

Wynik już do 10 minuty mógłby być wyższy gdyby sytuacje sam na sam wykorzystał dwukrotnie Bartek Owsiak.. Gramy pełnym pressingiem i nie pozwalamy na wiele przeciwnikowi. przy takim obrocie sprawy odpuszczamy na chwile i Czuwaj zdobywa 2 gole po dość składnych akcjach z kontry.Zrobiło się nerwowo. Do drugiej połowy ponownie gramy wyjściową 11 i szybko zdobywamy gola z rzutu wolnego. Strzelcem Tobiasz Superson. Drużyna Czuwaju kompletnie opadła z sił nie zagrażając praktycznie naszej bramce. Po jednej ze składnych akcji przed polem karnym gości Tobiasz Superson decyduje się na strzał i piłka ląduje w siatce. Przy takim wyniku trener Orzełka dokonuje kilku zmian i gramy do końca w dużej przewadze. niestety kolejne gole już nie padły.

Szkoda straconych punktów w Przemyślu. Dzisiaj mielibyśmy ich 12 i realniej patrzylibyśmy na utrzymanie. Do końca walczymy i próbujemy w 3 kolejnych meczach wywalczyć korzystny wynik.

Skład: Konieczny Bartłomiej - Biały Przemysław, Pikuła Ksawier, Kopczyński Maksymilian,   Masinowić Błażej, Starzyk Dominik, Owsiak Bartek ,Dziedzic Adrian, Kuba Krzanowski, Dererwecki Bartek, Radosław Piątek,  Jakub Plebankiewicz, Tobiasz Superson, Oskar Lasek.