Wygrana w 13 kolejce

13 kolejka a nie pechowa :)  Wygrywamy 2-0

Graliśmy dzisiaj z Soccerem Ropczyce a więc z drużyną z którą bezpośrednio walczymy o utrzymanie w 2 lidze.

Już na rozgrzewce było widać iż nasi zawodnicy wiedzą po co przybyli dzisiaj na mecz. Bardzo skoncentrowani. Sama rozgrzewka przeprowadzona przez trenera bardzo mądrze, co pozwala bardzo płynnie "wejść" w mecz.

Pierwszy gwizdek sędziego i Soccer rzuca się do ataku ale to nasi zawodnicy spokojną i przede wszystkim mądra grą bardzo szybko studzą zapał gości. Gramy twardo zdecydowanie i nie pozwalamy w zasadzie na nic drużynie gości. Bardzo mądra gra , wreszcie gramy pomocnikami. Obrona ma wiele spokoju z tyłu gdyż z zadań swoich wywiązuje się pomoc oraz defensywny pomocnik. To pozwala na bardzo szybki konstruowanie akcji . Bramkę na 1-0 strzela Dominik Starzyk pewnym strzałem z dystansu w samo okienko bramki gości. Na 2-0 podwyższa Marcel Nykiel. Nasz snajper wraca po dość długiej kontuzji i rekonwalescencji. Jest to dość duże wzmocnienie naszej ofensywy. Dość długo czekaliśmy na powrót naszego snajpera.

Brakowało dzisiaj Maxa Kopczyńskiego i gdyby jeszcze dzisiaj on zagrał to nasza moc byłaby już kompletna. Graliśmy bardzo zdecydowaną piłkę , bardzo ładną dla oka. Takich meczy chce się oglądać więcej !!!

Na meczu oprócz Maxa (wyjazd na zieloną szkołę) nie było dzisiaj Łukasza Kałamarza i Wojciecha Kruka.

Tym meczem żegnamy się z kibicami w Przeworsku gdyż była to przedostatnia kolejka 2 ligi. Pozostaje nam wyjazd jeszcze do Rzeszowa na mecz z Resovią. Jesteśmy dobrej myśli i walczymy aby 2 liga pozostała w Przeworsku.

Skład: Konieczny Bartłomiej - Biały Przemysław, Pikuła Ksawier, , Masinowić Błażej, Starzyk Dominik, Owsiak Bartek ,Dziedzic Adrian, Kuba Krzanowski, Dererwecki Bartek, Radosław Piątek, Jakub Plebankiewicz,  Oskar Lasek, Marcel Nykiel,

Trener Adam Bogacz